Szukasz taniego mieszkania w Zabrzu? Sprawdź tę ofertę.

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania na Śląsku, a dokładnie w Zabrzu, koniecznie postaw na sprawdzonego inwestora. Trojan to firma z długoletnią działalnością na polskim rynku. Mamy z nią styczność dokładnie od 1994 roku. Polecamy inwestycję mieszkaniową, która obecnie jest w przygotowaniu, jak również takie, w których już teraz można zamieszkać.

 

Trojan sprawdzony inwestor

 

Polecamy czteropiętrowy budynek mieszkalny o kameralnym charakterze zlokalizowany u zbiegu ulic Sienkiewicza i Jagiełły. Mamy tu możliwość kupienia mieszkania 2, 3 lub 4-pokojowego o zróżnicowanym metrażu 37-88 m2. Do wygód należą cichobieżna winda, hala garażowa, balkony oraz rowerownia/wózkownia. Parter budynku to pięć lokali usługowych. Budynek jest doskonale skomunikowany z DTŚ oraz autostradą A4. W zakresie infrastruktury: przystanki autobusowe, tramwajowe, szkoły, przedszkola, przychodnia lekarska, placówki handlowe, targowisko oraz kościół.

 

Kolejne propozycje firmy Trojan

 

Z uwagi na fakt doświadczenia i przystępnych cen polecamy kolejne mieszkania od dewelopera w Zabrzu, a dokładnie następny kameralny budynek wielorodzinny Arabella Dom z mieszkaniami 2, 3 oraz 4-pokojowymi o metrażu 56-84 m2. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Kruczej blisko centrum Zabrza, jak również parku. Mieszkania zapewniają funkcjonalny układ pomieszczeń nadający się do proste aranżacji. To mieszkania oddawane w wysokim standardzie stanu deweloperskiego do indywidualnego urządzenia.

2 Comments

  1. No mam nadzieję, że ceny naprawdę rozsądne.

  2. Szukamy dwóch pokoi. Może akurat tutaj.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*