Przyciągający Śląsk – kto kupuje tu mieszkania i gdzie warto?

Śląsk stał się regionem, w którym relatywnie często szukamy mieszkań dla siebie. Dzieje się tak za sprawą atrakcyjnego rynku pracy, ale też ofert sprawdzonych inwestorów, którzy od lat goszczą na polskim rynku. Takim można zaufać, a co więcej to właśnie śląska aglomeracja należy do najtańszych. Nie oznacza to oczywiście, że oferty mieszkań są tu w gorszych standardach. W niczym nie odbiegają mieszkaniom oferowanym na przykład w Warszawie.

Katowice oraz inne miasta godne zamieszkania

Katowice, ale też wiele innych śląskich miast zasługują na uwagę z powodu świetnych ofert inwestycji mieszkaniowych. Przykładem znanej cenionej i renomowanej firmy jest deweloper Trojan z Zabrza (https://trojan.katowice.pl/mieszkania_katowice_wilczewskiego.html) , który mieszkania na sprzedaż posiada ponadto w Mikołowie, Gliwicach, Tychach oraz Zabrzu. To oferty komfortowych funkcjonalnych mieszkań na osiedlach usytuowanych w centrum lub niedaleko centrum. To na przykład w Katowicach osiedle Leśna Bryza, a w Zabrzu Żyj Kolorowo, Słoneczne Wzgórze czy Arabella Dom.

Przyciągający Śląsk – atrakcyjne lokalizacje

Śląsk przyciąga nabywców mieszkań nie tylko z uwagi na korzystne ceny za metr kwadratowy, ale też z uwagi na naprawdę atrakcyjne zróżnicowane lokalizacje. Znajdziemy tu szeroki wybór mieszkań w samym centrum, jak również na obrzeżach z dogodną infrastrukturą i skomunikowaniem regionalnym. Ponadto na Śląsku mamy styczność z czołowymi deweloperami, którym bez najmniejszych obaw można zaufać.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*