Piękne mieszkania w Zabrzu na sprzedaż

Podpowiadamy sprawdzone inwestycje mieszkaniowe na Śląsku, gdyż to oferty godne szczególnej uwagi z kilku powodów. Przede wszystkim to oferty jednego z czołowych deweloperów, który gwarantuje swoim klientom przystępne ceny. Sprawdźmy, gdzie można zamieszkać i mieć pewność, że to naprawdę dobra decyzja.

 

Atrakcyjne budynki wielorodzinne

 

Bardzo chętnie przeprowadzamy się do kameralnych budynków wielorodzinnych. Deweloperzy zwykle buduję takie w dogodnych lokalizacjach, z doskonałą komunikacją, ale też nieco z dala od centrum lub w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Takie też właśnie mamy mieszkania deweloperskie w Zabrzu. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 

Osiedle Żyj Kolorowo

 

Osiedle to jest doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi, młodych par, singli oraz seniorów. Do kupienia znajdują się tu mieszkania dwu, trzy oraz czteropokojowe o zróżnicowanym metrażu 41-77 m2. Na szczególną uwagę zasługuje zielone otoczenie, czyli możliwość codziennego obcowania z naturą. Osiedle stanowią dwa budynki pięciokondygnacyjne z lokalami usługowymi na parterze. Mieszkania charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością. Są proste w aranżacji i komfortowe w użytkowaniu. Ponadto to mieszkania ekonomiczne, bezczynszowe, w których ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z własnej kotłowni. Każde mieszkanie posiada wideodomofon i drzwi antywłamaniowe, zapewniając w ten sposób optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego mieszkańca.

2 Comments

  1. Całkiem całkiem to osiedle.

  2. Znam dewelopera, firma godna polecenia.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*