Droga do swojego mieszkania

Nie da się ukryć, że jest długa. Wymaga przecież podjęcia wielu decyzji nie tylko co do charakteru i typu mieszkania, metrażu itp., ale też decyzji o formie jego finansowania. Ponadto najważniejsze to znalezienie sprawdzonego dewelopera, któremu można w 100% zaufać. Gwarancją są oczywiście renomowane firmy istniejące na rynku od lat i posiadające doświadczenie, jak również mogące pochwalić się nagrodami i wyróżnieniami.

Deweloper deweloperowi nierówny

To prawda, że żaden z nowych deweloperów nie dorówna szybko doświadczonym firmom, które funkcjonują na rynku od wielu lat. Renomowaną firmą jest na przykład deweloper Trojan który jest deweloperem działającym na szeroką skalę, ale co najważniejsze, może pochwalić się ogromną ilością doskonałych realizacji. Obecnie oferuje wiele mieszkań na Śląsku, a zwłaszcza budynków o kameralnym charakterze, osiedli w centrum i na obrzeżach miast.

O umowie słów kilka

Mówimy o drodze do własnego mieszkania, więc z całą pewnością musimy powiedzieć też o umowie zawieranej z deweloperem. Koniecznie musimy wiedzieć, co podpisujemy. Zadawanie pytań w razie wątpliwości nic nie kosztuje. Wręcz przeciwnie eliminuje ryzyko niemiłych niespodzianek, które mogą kosztować. Nie bójmy się rozmawiać, bo takie właśnie mamy prawo. Dzięki któremu możemy być pewni, że to akurat ta oferta jest najodpowiedniejsza. Ponadto to najlepszy moment do negocjacji ceny, którą respektuje zdecydowana większość deweloperów.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*