W centrum czy raczej na przedmieściach?

Decydując się na zakup mieszkania, kierujemy się wieloma kryteriami. Po pierwsze zależy nam na spokoju i ciszy, bo w końcu mieszkanie ma być naszym azylem. Ponadto chcemy mieć blisko do pracy, szkoły, mieć możliwość zrobienia zakupów bez wybierania się w daleką drogę. Ponadto cenimy zieleń i możliwość codziennego obcowania z naturą. Czy da się pogodzić wszystkie oczekiwania? Nie do końca. Dlatego swoje oczekiwania warto dokładnie przeanalizować i wyszczególnić priorytety.

Zalety mieszkania w centrum

W centrum żyje się szybko, ale też komfortowo. Do pracy czy szkoły docieramy w zaledwie kilka minut. Na wyciągnięcie ręki mamy sklepy, przychodnie, targowiska, jak również wszelkiego rodzaju rozrywkę. Kosztem czego? Z całą pewnością ciszy, ale też zieleni. Nie chodzi tylko o tę wokół posesji, ale zieleń lasu czy łąk.

Zalety mieszkania na przedmieściach

Na przedmieściach żyje się oczywiście o wiele spokojniej. Tutaj jednak zwykle nie mamy tak dogodnej infrastruktury miejskiej. Decydując się jednak na tego rodzaju rozwiązanie, najważniejsze jest sprawdzenie skomunikowania danej lokalizacji z resztą miasta, jak również innych okolicznych miast.

Jakie nowe mieszkania na Śląsku?

Z uwagi na fakt, że śląski rynek nowych mieszkań jest obecnie bardzo popularny i chętnie decydujemy się na przeprowadzkę tutaj, podpowiadamy doskonałą ofertę dewelopera w Katowicach, którą stanowi kompleks mieszkalny Leśna Bryza, którą stanowią dwie wille z komfortowymi mieszkaniami o metraż 37-79 m2. Ogrodzony teren, dużo zieleni, miejsca parkingowe i doskonałe skomunikowanie to szczególne atuty tej lokalizacji.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*